Zespół Fortex

Nowinki...

3.09.2018r.

Występ na Dożynkach Powiatowych w Drelowie. Atmosfera była wspaniała! Gościnnie wystąpił z Nami Przemek z zespołu Windstar który przyleciał na swój koncert ze Stanów Zjednoczonych. Dziękujemy, że bawiliście się razem z Nami!


27.08.2018r.

Już 2 września zapraszamy Was na Nasz koncert na dożynkach w Drelowie! Nie może Was tam zabraknąć! Do zobaczenia pod sceną 🙂


27.08.2018r.

Zdjęcie z fanami w trakcie koncertu na dożynkach gminnych w Rzeczycy. Było miło występować przed tak wspaniałą publiką! 


26.08.2014r.

FORTEX w ostatnim wydaniu gazety „Na żywo”
Polecamy!!! 🙂

na zywo


19.07.2014r.

ostroda_2014

Największe sławy polskiej muzyki tanecznej na XIX Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie w tym zespół FORTEX!!!:)

Wielkimi krokami zbliża się największe medialne wydarzenie z gatunku muzyki tanecznej. Już po raz XIX do Ostródy zawitają najbardziej znane i popularne zespoły Dance i Disco Polo. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej potrwa dwa dni – od 25 do 26 lipca.
Dwudniowy festiwal to prawdziwa gratka dla wielbicieli muzyki dance, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Pierwszego dnia Festiwalu na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Bad Boys Blue czy Jacek Stachursky. Artyści zaprezentują specjalnie przygotowane na tę okazję recitale z okazji jubileuszów ich działalności artystycznej – 30-lecia Bad Boys Blue oraz 20-lecia Jacka Stachursky’ego. Ponadto goście Festiwalu usłyszą i zobaczą zespoły pochodzące z dwóch epok polskiego disco. Podczas sekcji Young Stage wystąpią najpopularniejsi młodzi artyści, którzy szturmem podbili serca fanów tego gatunku. Z drugiej strony podczas sekcji Legendy Disco Polo swoje największe przeboje zaprezentują pionierzy nurtu, którzy w latach 90 zapoczątkowali modę na muzykę taneczną w Polsce.
Podczas drugiego dnia przed ostródzką publicznością w sekcji Debiuty wystąpią młodzi wykonawcy, a jury wybierze najlepszego artystę i przyzna mu statuetkę Debiut Roku. To jednak nie koniec atrakcji, które przygotowali organizatorzy na drugi dzień Festiwalu – Gwiazdy Disco Polo zaprezentują swoje najnowsze przeboje podczas Koncertu Premier, a także pojawią się podczas Koncertu Gwiazd. Tego dnia wystąpią między innymi: Akcent, Weekend, Classic i Boys.
Na zakończenie festiwalu wystąpi legenda rosyjskiej muzyki tanecznej, autor przeboju „Biełyje Rozy”- Yurij Szatunov. Będzie to dla niego wyjątkowy koncert, gdyż artysta wystąpi na polskiej scenie pierwszy raz.
Na festiwalowiczów czeka również niespodzianka w postaci drugiej sceny, na której pojawią się artyści Disco Polo, którzy nie są jeszcze znani, a tworzą ciekawą i nieprzeciętną muzykę.
Organizatorzy przygotowali również strefę VIP, w której na gości czeka zupełnie nowy wystrój i możliwość bezpośredniego kontaktu z ich ulubionymi artystami. Bilety na strefę VIP są dostępne w cenie 350 zł (jeden dzień) i 500 zł (dwa dni).
Bilety jednodniowe można nabyć na stronie ebilet.pl i w Empiku już za 30 zł, a dwudniowe – 50 zł
Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku www.facebook.com/OFMTOstroda. Znajdziecie tam Państwo najnowsze informacje dotyczące Festiwalu.


19.04.2014r.

wielkanocne_zyczenia_strona copy


24.12.2013r.

WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANI! 🙂
 


28.04.2013r.


28.04.2013r.


24.04.2013r.

Macie plany na majówkę? My tak! Już 1 maja serdecznie zapraszamy na majówkę do Roskoszy. Będzie rooooozkosznie! 🙂 Do zobaczenia!